Reprezentacja w postępowaniach rejestrowych (KRS)

Prowadzenie działalności gospodarczej w formie spółki prawa handlowego wiąże się z koniecznością zgłaszania do Krajowego Rejestru Sądowego wielu zdarzeń korporacyjnych np. zmiany prezesa spółki z ograniczoną odpowiedzialnością, zmiany umowy spółki. Wiele z nich musi spełniać rygorystyczne wymogi prawne, których niespełnienie będzie skutkować odmową rejestracji. Co więcej - już same zasady wypełniania formularzy KRS są wysoce sformalizowane, a pomyłka skutkuje zwrotem wniosku.

Kancelaria oferuje zastępstwo przed KRS, a doświadczenie zawodowe pozwala nam na uniknięcie typowych błędów popełnianych przez spółki, co z kolei przekłada się na czas zakończenia rejestracji.

  • Jeżeli są Państwo zainteresowani tą usługą lub chcielibyście uzyskać więcej informacji to prosimy o wysłanie wiadomości.
    Jeśli są Państwo zainteresowani ofertą kancelarii, proszę o kontakt bezpośredni lub za pomocą poniższego formularza. Na podstawie krótkiego opisu sprawy zostanie przygotowana indywidualna oferta współpracy.
    Formularz kontaktowy
Kontakt
Powrót do góry